Prekių grąžinimo taisyklės ir nuostatos

#1

Visas prekes galima grąžinti arba pakeisti į kitas per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.

#2

Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad pakuotė arba pati prekė sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis per 14 d.d. el. paštu arba telefonu ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, įsigijimo dokumentus, nei nurodytą grąžinimo priežastį. 

#3

Prekę grąžinti galite šiais atvejais:
 - Jei gavote prekę ne tokią, kokią užsakėte
 - Jei gavote nekokybišką prekę
 - Kitais įstatymo numatytais atvejais

Remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, originalioje pakuotėje, nepažeista, bei nepraradusi prekinės išvaizdos. Už pilną prekės sukomplektavimą, supakavimą ir pristatymą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Moba.lt ar Moba.lt atstovas nepriima prekės grąžinimo.

Defektu (broku) nėra laikomi dėl nusidėvėjimo, netinkamos priežiūros ir laikymo atsiradę pažeidimai.

#4

Kuomet prekės grąžinimo priežastis atitinka prieš tai išvardintas sąlygas, pardavėjas (Moba.lt) įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę arba gražinti sumokėtus pinigus už prekę, kai bus nustatyta, kad prekė yra netinkama dėl gamintojo kaltės.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai yra patvirtinama, kad prekė yra tinkamos būklės.